Людське життя дуже стрімке і неоднозначне. Кожен новий день подарований нам Богом, і ми не маємо влади, щоб над власним майбутнім. Ми є знаряддям в руках Великого Провидіння і Долі, які можуть бути як вірними друзями і сподвижниками, так і нещадними і безжальними суддями, які строго і безапеляційно зважують всі наші праведні і не богоугодні діяння.

І в який бік схиляться ці ваги, в нашу користь чи проти нас, ми не можемо передбачити. Це від нас не залежить і нам не підвладне. І найчастіше це рішення є настільки непередбачуване, що людина не може в точності сказати, що йому принесе день прийдешній.

На жаль, наше життя швидкоплинне і рано чи пізно всьому земному приходить кінець, в тому числі і людському життю. Ця подія приносить тугу, злість, гіркоту, сльози в оселю кожного, кого осягає подібна доля.

Розуміння, підтримка, участь і співчуття - ось те мале, що може полегшити страждання кожної людини, в життя якої прийшла смерть. Смерть улюблених, дорогих, єдиних і незамінних людей, смерть передчасна і закономірна, природна і не випадкова - якою б вона не була, лик її єдиний, а підсумок - нещадний.

Саме в цю сумну хвилину Вашому горю може допомогти бюро ритуальних послуг "Скорбота" в Новограді-Волинському. Ми не вміємо воскрешати, нам не відомі причини подій, ми не відшкодуємо Вам втрату дорої і близької людини, але ми допоможемо Вам гідно проводити її в останню путь, і постараємося зробити все можливе, щоб хоч на тисячну частку принести Вашому серцю заспокоєння і допомогти прийняти події, що відбуваються.

Співробітники похоронного бюро «Скорбота» в Новограді-Волинському професіонали своєї справи, але в той же час всі ми однакові люди і ходимо по одній землі, дихаємо єдиним повітрям і чуже горе нам не чуже.

Будьте впевнені, що ми як ніхто вже встигли випити цю гірку чашу втрат і за весь цей час змогли навчитися приймати такі події. І ми готові поділитися з Вами своїм досвідом і розумінням даного етапу життєвого шляху кожної людини.