Ритуальні товари

Кожен раз при похоронах можна виявити брак тих чи інших предметів. Насправді їх іноді не купують через відсутність знань по даній темі. Тому ритуальні товари вимагають окремої уваги. Адже тоді багато речей стають набагато простіше. Не кажучи вже про спрощення складної ситуації в плані полегшення її тяжкості.

Ритуальні товари від ритуально бюро "Скорбота" в Новограді-Волинському (ТУТ)

Набір речей для моргу

Для чоловіків і жінок такі предмети є обов'язковими:

  • Спідня білизна;
  • Хустка носової;
  • Верхній одяг;
  • Білі тапочки або вільні туфлі;
  • Для віруючих хрест;
  • Духи і інші потрібні косметичні компоненти.

На кладовищі

Виїзд для прощання здійснюється з відповідною підготовкою. Місце заздалегідь позначено хрестом. Поруч з ним лампада, вінки, траурні стрічки. На хресті металева табличка з даними або фотографія. Після закопування ставлять блюдце і свічки. Для жінок краще купити багато носових хусток, траурні хустки. До речі, для жителів Новограда-Волинського є можливість придбання цілих похоронних наборів. У такий комплект входять:

Необхідність в таких атрибутах викликана відправкою покійних в останню путь. Плюс, саме так рідні виявляють повагу до мертвої людини. Особливо якщо говорити про християн. Ця віра має на увазі кілька етапів, оскільки близькі не повинні забувати своїх родичів.

Решта ритуальні речі

До таких належить труна. Поховання під землю ще й означає наявність ритуальних стрічок, церковне покривало, свічки, фотографії, хрест, пам'ятник з огорожею, вінки. Звичайно, не варто забувати про сенс таких речей. Мертвий потребує захисту від сил зла у вічному житті. У деяких народів це монетки для проходу в вічне царство. Інші потребують покривала і свічки з лампадою. Вони висвітлюють темряву і показують істинний шлях. Вінки з кошиками займають особливе місце. Адже прикраси нагадують покійним про нас в тому світі. Ритуальне бюро "Скорбота" в Новограді-Волинському володіє всіма потрібними предметами в відмінно складеному асортименті. Підібрати окрему форму, колір, вказати розміри. Це лише та невелика частина послуг, які виявляються менеджерами клієнтам. А гнучка цінова політика допоможе заощадити непотрібні витрати на обтяжених горе родичів.

День похорону

Ступор сім'ї, в якій сталося горе, забезпечений за рахунок негативних емоцій. Рішення супутніх завдань краще залишити на плечі похоронного бюро "Скорбота" в Новограді-Волинському. Сучасна компанія пропонуює цілий спектр послуг, які допомагають забезпечити належний рівень церемонії. Траурна процесія забезпечує транспортування труни до певного місця. У них на руках окремі пов'язки. Після закопування і встановлення хреста, вінки обв'язують спеціальним мотузкою. Це може бути проста стрічка, дріт. Інакше при сильних опадах вітер рознесе все по околицях.