КАФЕ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ПОМИНОК

Організувати і провести поминки в кафе Вам допоможуть фахівці ритуального кафе «Скорбота»в місті Новограді-Волинському. Наша організація безкоштовно підбере варіант, найкращим чином підходить за кількістю учасників, розташуванню і вартості поминального обіду. Допоможе зробити вибір страв відповідно до православних традицій і будь-якими додатковими побажаннями.

ВИБІР ПОМИНАЛЬНОГО КАФЕ

Персонал ритуального кафе  «Скорбота» в місті Новограді-Волинському візьме на себе всі питання щодо вибору місця, оренди залу, рекомендації готових варіантів поминального меню і всіх інших питань, пов'язаних з організацією поминок.

Що потрібно повідомити нашому співробітнику:

ЗАМОВЛЕННЯ ПОМИНАЛЬНОГО КАФЕ 

телефон: 0672560506, щодня, з 8:00 до 18:00 

Орієнтовна кількість друзів, близьких родичів, які беруть участь в поминальному обіді ваші побажання індивідуального характеру

За вашим бажанням спиртні напої для всіх учасників поминок можна закуповувати самостійно. Кількість учасників трапези може бути змінено в будь-який момент, якщо це дозволяють можливості закладу.

Для оформлення поминального столу існує ряд рекомендацій, в тому числі, заснованих на релігійних традиціях. Великий досвід наших фахівців допоможе швидко і в рамках обумовленого бюджету запропонувати кілька комплексних варіантів традиційних страв на поминки, а також скласти меню відповідно до озвученими уподобаннями замовника.

Кількість страв, пропонованих співробітниками ритуального кафе в Новограді-Волинському, нескладно змінити на власний розсуд, також можна вибрати альтернативне меню - проведення поминальних фуршетів. Такий варіант проведення поминок стає в Новограді-Волинському все більш популярним.

У нашому ритуальному кафе проводиться ненав'язливе, делікатне обслуговування в процесі трапези. Високий рівень сервісу і тактовність персоналу кафе завжди окремо відзначається і цінується нашими клієнтами. Ми завжди шанобливо ставимося до чужого горя і уважно стежимо за дотриманням правил обслуговування в траурних ситуаціях.

ВАРТІСТЬ ОБІДУ

Нагадуємо, що при розрахунку суми проведення поминок немає ніяких прихованих доплат, крім тих цін, що вказані згідно калькуляції страв. Наші менеджери готові запропонувати кілька видів меню, в кожному з яких вже включені всі необхідні пункти. В основному це легкі закуски, напої, бутерброди і пиріжки, гарячі страви, солодке і традиційна для поминальних обідів кутя. Замовлення можна зробити на будь-яку кількість персон.

Всі елементи меню є основою трапезного столу. Незважаючи на те, що найчастіше запропонованих варіантів досить для того, щоб гідно провести поминки, при бажанні і на розсуд клієнта можна додати або видалити будь-які страви.

Поминки в кафе є частиною загального сервісу ритуальних послуг. Співробітники ритуального бюро «Скорбота» мають можливість і достатній досвід для втілення завдань, розрахованих навіть на велику кількість запрошених.

Наш персонал завжди готовий допомогти в організації похорону та гідних проводів вашого близької людини в останню путь.