Виготовлення гранітних надгробних пам'ятників в Новограді-Волинському.

Виготовлення пам'ятників в Новоград-Волинському - одна з основних спеціалізацій ритуально бюро «Скорбота». Ми маємо величезний досвід роботи в ритуальних послугах і пропонуємо ретельні вироби бездоганної якості.

Підберемо найбільш підходящий варіант під ваш бюджет. У нас ви можете замовити виготовлення стандартних горизонтальних, вертикальних і фігурних пам'ятників під Ваш бюджет. Пропонуємо послуги по зведенню меморіальних комплексів будь-якої складності.

У нас представлені типові пам'ятники, виготовлені з граніту. 

Фактори, що впливають на ціну:

розміри пам'ятника на могилу, підставки і квітника; обсяг робіт з гравірування; обраний варіант установки (стандартна або посилена).

Вивчивши весь асортимент і порівнявши ціни, ви зможете придбати будь-який типовий пам'ятник.

Крім стандартних моделей, представлених на сайті, ви так само можете замовити виготовлення виробу за індивідуальним проектом. У такому випадку витрати будуть прямо залежати від обраних матеріалів, складності та обсягу робіт, додаткових послуг та інших факторів.

Ми виготовляємо надгробні пам'ятники з граніту і мармуру.

Граніт. Це основний матеріал, який використовується в виготовлення пам'ятників і меморіальних комплексів. Відрізняється максимальною міцністю і довговічністю. Використовуємо різні види природного каменю. Майстри виготовляють чудові пам'ятники з граніту, які вражають своєю красою. Мармур. Більш економний і крихкий матеріал. Зазвичай з нього майстри виготовляють різні декоративні елементи, але при бажанні з мармуру може бути виконана вся стела. Зверніть увагу! Мармурові вироби вимагають регулярного догляду для збереження презентабельного зовнішнього вигляду.

З вище перерахованих матеріалів можливе виготовлення пам'ятників на могилу або меморіальних комплексів будь-якої складності і форми.

Для замовлення доступні наступні види пам'ятників:

Вертикальні і горизонтальні, прямокутні і фігурні монументи

Сімейні пам'ятники на могилу. Дитячі пам'ятники в Новограді-Волинському. Тематичні стели, пов'язані з релігійними переконаннями (православні, мусульманські, католицькі та ін.). Національні монументи на могилу (циганські, вірменські, грузинські, єврейські та ін.). Монументи з різними декоративними елементами.

Особливості гравіювання ритуальних пам'ятників з граніту

При виготовленні красивих пам'ятників і меморіальних комплексів ручне гравіювання. Вона має ряд переваг перед обробкою монументів на верстатах, із застосуванням програмного забеспечення.

А саме:

Оптимальна глибина. Зображення та написи зберігаються на довгий термін (до 50 років). Гравюри, створені із застосуванням лазерного гравірування, псуються протягом 3 років. Найвища якість. Досвідчені художники гравери домагаються максимальної схожості портретів. Особи і композиції виходять більш живими і художніми. Можливість внесення коригувань. Гравер може не просто точно перенести фотографію покійного на граніт або мармур, а й надати обличчю серйозність, мужність і молодість.

У нас працюють досвідчені майстри, які врахують всі ваші побажання.