КАТАФАЛЬНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

З усіх питань звертайтеся з нашим консультантом по телефону або замовте зворотний дзвінок

0672560506

Катафалки - це автомобілі, пристосовані для доставки труни і супроводжуючих під час траурної процесії, вони повинні відповідати санітарним нормам і вимогам техніки безпеки. Усередині салону, катафалки повинні бути оснащені спеціальним майданчиком з кріпленнями для фіксації труни, а для супроводжуючих осіб передбачені сидіння. В кузові, обов'язкова наявність засобів дезінфекції після закінчення перевезення померлого. Водії ритуального транспорту похоронного бюро «Скорбота», в повній мірі володіють інформацією про розташування об'єктів похоронного призначення і мають високу професійну кваліфікацію.

ЦІНИ НА ОРЕНДУ КАТАФАЛКА В НОВОГРАДІ-ВОЛИНСЬКОМУ

Катафалк на поховання по місту  -700 грн.

Катафалк за межі міста - 700 + 1 км. 10 грн. (загальний)

Доставка тіла в морг , чи з моргу по місту - 300 грн.

Доставка тіла в морг , чи з моргу за межі міста - 300 грн. + 1 км. 10 грн.( загальний)

доставку тіла покійного в морг; транспортування труни з померлим для прощання, а також до місця поховання; доставку ритуального приладдя додому або до місця прощання; доставку осіб, які супроводжують похоронну процесію.

5 ПРИЧИН ЗАМОВИТИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ КАТАФАЛКОМ В БЮРО "СКОРБОТА" В НОВОГРАДІ-ВОЛИНСЬКОМУ

Власний обладнаний автомобільний транспорт для доставки померлих та супроводжуючих осіб до місця поховання. Кваліфіковані водії з великим досвідом катафальних автоперевезень, при наявності нестандартних ситуацій оперативно вирішуються. Наша професійна команда підбере оптимальний варіант катафалка виходячи з кількості супроводжуючих осіб, дальності поїздки та бюджету. Оформляючи у нас послугу «Катафальні перевезення» ми візьмемо на себе всю відповідальність і зобов'язання реалізувати навіть найскладніше і нестандартне замовлення на високому рівні. Доступні ціни на всі послуги, що надаються.

Щоб замовити катафалк або отримати додаткову інформацію про послуги зателефонуйте нам за цілодобовим номером в Новограді-Волинському 0672560506.

Чому ми?

Комплексна організація похорону

Допомога у вирішенні будь-яких завдань

Оформлення документів

Замовлення Катафальні перевезення здійснюється за день до похорону.