Підбір кафе для поминок традиційно вважається невід'ємною частиною проведення поминок. Справити поминки можна в день похорону, а також в наступні поминальні дні. Не завжди родичі померлого, з тих чи інших причин, мають можливість займатися підбором кафе для поминок, так як організація поминок після смерті займає певну кількість часу, якого і так не вистачає в ці дні. Якщо ви хочете організувати і провести поминки в Новограді-Волинському.

РЕСТОРАН ПОМИНКИ-ПОМИНАЛЬНА ТРАПЕЗА

Проведення поминок

Традиція поминальних обідів сягає глибокої давнини. Можливо, як і інші похоронні ритуали, поминки є найдавнішим культурним архетипом. Уже неандертальці в печерах проводили обряди зі своїми померлими. А сьогодні сучасні люди всіх націй і культур, зрадивши тіло близької людини землі, вважають за обов'язок вшанувати його пам'ять, розділивши їжу за загальним столом з тими, хто знав, що пішов.

Допомога в організації поминальної трапези

Поминальна трапеза проводиться відразу після похорону. Організація обіду - справа досить складна, копітка. Треба вибрати і закупити продукти, привезти їх, знайти людей які приготують страви на велику кількість людей, знайти посуд, сервірувати стіл. Рідко на якій поминальний обід приходить менше 20 осіб. Згідно православним традиціям на цей захід нікого не запрошують, прийти висловити співчуття рідним і віддати данину поваги покійному має право будь-яка людина, який його знав і залишив хороші спогади. І кожен, хто прийде на поминки повинен бути нагодований.

Для цього необхідно вибрати відповідне заклад громадського харчування - банкетний зал, ресторан або кафе. Поминки проводять практично всі такого роду підприємства, що функціонують в Новограді-Волинському, а їх - десятки. Як зорієнтуватися і вибрати краще?

Похоронне бюро "Скорбота" допоможе Вам організувати проведення поминок на найвищому та гідному рівні. Протягом багатьох років, працюючи в бізнесі ритуальних послуг, ми накопичили солідний досвід.