Сумно усвідомлювати, що людина не може жити вічно, і в якийсь момент доводиться ховати близьких людей. Хочеться поставитися до померлого з пильною увагою і виконати всі церковні рекомендації в ході похорону. Багато хто задається питанням: «Коли встановлювати пам'ятник?». На це питання ви знайдете відповідь нижче.

   Після того, як ви визначитеся з часом установки, замовити пам'ятники на могилу в м.Новоград-Волинський можна по вул.Вокзальна 13, ритуальне бюро "Скорбота".

                                     Встановлювати пам'ятник раніше року?

   Православна церква вважає, що відразу після похорону треба поставити хрест з написаним на ньому ім'ям покійного. Особливих рекомендацій, що стосуються часу встановлення пам'ятника, церква не дає. Більшість конвенцій ніяк не коментує дане питання. Однак відомо, що по закінченні року з моменту похорону, земля досить утрамбовується і стає готовою до монтажу надгробки. Але остаточне рішення по установці завжди індивідуально і прийняти його повинні родичі похованого.

   Існує також думка, що найкращий час для установки - через два роки після похорону. Це думка склалася тільки на основі нічим не підтверджених факторів, тому прислухатися до цього не варто. Зазвичай так міркують люди, які занадто багато хвилюються і виявляють зайву обережність.Пам'ятник можна без переживань встановлювати, як мине рік з моменту поховання.